„…przede wszystkim społeczeństwo obywatelskie i kreatywne”

Kontakt

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna

ul. Wodna 13/21

26- 600 Radom
tel. 48 344 00 55 oraz 48 363 86 80
fax: 48 360 13 22
e-mail: dziekanat@eust.pl

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
Wydział Nauk Społeczno-Medycznych w Warszawie

Al. Krakowska 110/114, 02-256 Warszawa
tel. 22 299 58 41
      22 490 36 55
      696 086 465
      784 910 547
e-mail: dziekanat@eust.pl
           warszawa@eust.pl

Administracja uczelni:

Rektorat
Helena Zielińska
tel./fax: 48 360 13 22
e-mail: biurorektora@eust.pl

Dziekanat
Radom

e-mail: mkurkiewicz@eust.pl
oskar@eust.pl

ul. Wodna 13/21
tel. 48 344 00 55 oraz 48 363 86 80
Godziny otwarcia dziekanatu:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: g. 7:30 - 15:30
SOBOTA - NIEDZIELA: w terminie zjazdów od 8-14

Warszawa    

Sekretariat Dziekanatu
warszawa@eust.pl
al. Krakowska 110/114
tel. 22 490 36 55 ,
48 344 00 55, 
696 086 465, 
784 910 547

Godziny otwarcia dziekanatu:
PONIEDZIAŁEK: 9.00 - 16.00
ŚRODA: 9.00 - 16.00
CZWARTEK: 9.00 - 16.00
SOBOTA NIEDZIELA - czynne tylko w terminach zjazdów


Dział Nauczania
mgr Kozieł Zdzisława
e-mail: kozielz@eust.pl
tel: 48 344 00 55 w. 43
Jadwiga Walczak
e-mail: walczakj@eust.pl
tel: 48 344 00 55 w. 42

Kanclerz
mgr Beata Dziadczyk
tel. 48 344 00 55 w. 37
e-mail: dziadczykb@eust.pl

Kwestura
Kwestor
mgr Regina Kowalczyk
e-mail: reginakowalczyk@eust.pl
e-mail: kwestura@eust.pl
tel. 48 344 00 55 w. 35

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
dr Beata Trzpil-Zwierzyk
tel. 48 344 00 55 w. 42
e-mail: trzpil_zwierzyk@eust.pl

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych
dr Iwona Pałgan
tel. 48 344 00 55 w. 43
e-mail: palgani@eust.pl

Dziekan Wydziału Nauk Technicznych
dr inż Marcin Pisarski
tel. 48 344 00 55 w. 42
e-mail: pisarskim@eust.pl

Dział Administracji/

Studia podyplomowe
e-mail: podyplomowe@eust.pl


Dział Kadr
Kierownik Działu Kadr
mgr Anna Frymus
tel. 48 344 00 55 w. 46 
e-mail: a.frymus@eust.pl

Studium Języków Obcych
Kierownik Studium
mgr Izabela Wojtysiak
e-mail: i.wojtysiak@eust.pl
tel. 48 344 00 55 w. 47

Ośrodek Egzaminacyjny TELC
e-mail: telc.radom@eust.pl

Dział Rozwoju i Współpracy z Zagranicą
Biuro Kariery
mgr Tomasz Pysiak
tel. 48 344 00 55 w. 47
e-mail: t.pysiak@eust.pl
e-mail: biurokarier@eust.pl

Dział Promocji
mgr Tomasz Pysiak
tel. 48 344 00 55 w. 47
e-mail: promocja@eust.pl
e-mail: t.pysiak@eust.pl


Biblioteka
Dyrektor Biblioteki
mgr Małgorzata Milczarska
tel. 48 344 00 55 w. 44
e-mail: biblioteka@eust.pl
Godziny otwarcia biblioteki
wtorek-niedziela: 9:00-15:00
poniedziałek: nieczynne

 

Dział Informatyki
inż. Michał Przydatek
e-mail: m.przydatek(at)eust.pl
mgr inż. Wojciech Pacholec
e-mail: w.pacholec(at)eust.pl
tel. 48 344 00 55 w. 47

 

 

STUDIA W EUST TO:

  • Dobre przygotowanie do pracy
  • Studia najwyższej jakości
  • Ciekawy program studiów
  • Pomoc finansowa
  • Wygodna siedziba
  • Przywileje studenckie
  • Nowi przyjaciele
  • Przyjazna atmosfera
  • Podróże zagraniczne – program ERASMUS
  • Praktyki zawodowe kursy i szkolenia
  • Nauka języków obcych
 

statuetka WSNSiT

logo

TELC schwarz

ECDL-LOGO

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu.
ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom,
tel: (48) 36 38 680 / (48) 34 40 055
www.eust.pl dziekanat@eust.pl

© 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Dajnowiec.pl
Template Design: Youjoomla.com