„…przede wszystkim społeczeństwo obywatelskie i kreatywne”

Szkoła Języków Obcych, Licencjonowany Ośrodek Europejskich Certyfikatów Językowych TELC

        flagi          

Organizujemy kursy języka angielskiego przygotowujące do egzaminów szóstoklasisty, gimnazjalnego i maturalnego oraz egzaminów kompetencji językowych (PET, KET, FCE,). Aby zapewnić najwyższą skuteczność prowadzimy zajęcia wyłącznie w małych grupach, z zastosowaniem najnowszych materiałów dydaktycznych. Dzięki temu możemy zagwarantować optymalne warunki nauki i szybkie postępy naszych słuchaczy.

KET – egzamin języka angielskiego na poziomie podstawowym uznawany na całym świecie. Osoby podchodzące do tego egzaminu powinny posiadać umiejętność porozumiewania się w prostych sytuacjach życia codziennego. Kandydaci do Gimnazjum Językowego posiadając certyfikat KET są zwolnieni
z egzaminu wstępnego z tego języka.

PET – egzamin z języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym niższym uznawany na całym świecie. Osoby podchodzące do PET powinny posiadać umiejętności językowe pozwalające na porozumiewanie się w typowych sytuacjach towarzyskich i zawodowych.

FCE – jeden z najbardziej popularnych egzaminów z języka angielskiego na świecie na poziomie średniozaawansowanym. FCE jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej na prawach dawnego egzaminu państwowego z języka angielskiego. FCE jest honorowany przez Urząd Służby Cywilnej jako dowód znajomości języka angielskiego wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej. FCE jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od przewodników wycieczek. FCE cieszy się szerokim uznaniem w handlu i przemyśle na całym świecie.

CAE – egzamin z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. CAE jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej na prawach dawnego egzaminu państwowego z języka angielskiego jest  honorowany przez Urząd Służby Cywilnej jako dowód znajomości języka angielskiego wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej, oraz uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od przewodników wycieczek.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kursy z języków: niemiecki, hiszpański i włoski

korepetycje doraźne- 40 zł /60 min

900- 1400 (60 h) 30 w semestrze, cena za lekcje ok 15 zl w zależności od ilości osób

3-5 lat ( 30 min)

6-12(45 min)

STUDIA W EUST TO:

 • Dobre przygotowanie do pracy
 • Studia najwyższej jakości
 • Ciekawy program studiów
 • Pomoc finansowa
 • Wygodna siedziba
 • Przywileje studenckie
 • Nowi przyjaciele
 • Przyjazna atmosfera
 • Podróże zagraniczne – program ERASMUS
 • Praktyki zawodowe kursy i szkolenia
 • Nauka języków obcych
 

statuetka WSNSiT

logo

TELC schwarz

ECDL-LOGO

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu.
ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom,
tel: (48) 36 38 680 / (48) 34 40 055
www.eust.pl dziekanat@eust.pl

© 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Dajnowiec.pl
Template Design: Youjoomla.com